sayoko - komentarze


Hmmmm... rozważmy moją sytuację-mam świnkę, najnowszą książkę Pratchetta ( genialny jak zawsze), ze zdumieniem odkryłam,że rozumiem (znaczy...mniej więcej rozumiem) frgmenty niepublikowanych jeszcze w Polsce książek z Discworld Series znalezione na necie, no i było dziś rozdanie nagród z konkursu poetyckiego i ogłoszenie wyników(do szkoły przyszła jedynie informacja,iż jestem laureatką). Mój dyplom ogłasza wszem i wobec moje pierwsze miejsce w Polsce południowej,a,jak mówi tata(z powodu świnki jestem unieruchomiona w domu), podczas wręczenia nagród jakiś ważniak nazwał me zwycięstwo bezapelacyjnym. No i moje wiersze zostały opublikowane w okazyjnym tomiku PRZED gimnazjalistami i licealistami. Chwalę się? Hmmm...tak,owszem. a jeśli się to komuś nie podoba, to, powiadam :Niech spadnie na niego stos prostokątnych rzeczy do budowy!!!

Może to stwierdzenie nie poraża swą intelektualną siła przebicia, ale to cytat wspaniałego filozofa Detrytusa, a od niedorozwiniętych trolli nie mozna oczekiwać za dużo...



Zamieszczam tu piękny fragment dialogu między komendantem Straży Miejskiej Ankh-Morpork, Samuelem Vimesem i Patrycjuszem ( Boże! Czemu Vetinari nie rządzi Polską?!Może wreszcie by coś funkcjonowało normalnie...) :

-Ah... I see that the new traffic division is having the desired effect.
-Ah... I see that the new traffic division is having the desired effect.' He indicated a large pile of paper. 'I am getting any amount of complaints from the Carters' and Drovers' Guild. Well done. Do pass on my thanks to sergeant Colon and his team.'
-I will, sir.
-I see in one day they clamped seventeen carts, ten horses, eighteen oxen and one duck.
-It was parked illegally, sir.


Jak mi to znowu utnie, to nie wiem,co do cholery zrobię! Przed chwilą mi normalnie ucięło notkę!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.05.2005 :: 23:13 :: talk.pl

ailene

Moim skromnym zdanie powod masz, i to bezapelacyjny. A jak sie komus nie podoba to niech sapada na dzrewo banany prostowac. Gratuluje!
Talk.pl :: Wróć