sayoko - komentarze


No po prostu totalne świństwo!
Parę tygodni do końca roku...trzeba poprawić sprawdzian z majcy,zaliczyć dwie prace z informatyki... i ciągnąć średnią!
A co robi mój wspaniały organizm w takiej chwili? Łapie świnkę...o,losie okrutny! Wracam do szkoły dopiero 30 maja!Ominie mnie konkurs historyczny,konkurs poezji śpiewanej, konkurs teatralny, mistrzostwa Krakowa w lekkoatletyce i rozdanie dyplomów z konkursu poetyckiego...a cały ten czas spędzę kisząc się w domu,bez żadnej dobrej książki i myśląc wyłącznie o mojej spadającej na łeb na szyję średniej...cholera jasna!Czemu tylko mi zycie daje takiego kopa?!
I muszę cały czas latać z szalikiem owiniętym wokół głowy

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.05.2005 :: 22:57 :: talk.pl

ailene

Biedactwo... ale te chorobska lepiej miec juz za soba. Nie martw sie srednia, nadrobisz, nauczyciele dadza Ci szanse. A prace z infy mozna zrobic w domu i wyslac, chybe ze to jakies sprawdzainy. Co do ksiazek to pogadaj z kim i niech wypozyczy cos z biblioteki. Ja chyba po raz trzeci wezme sie za Harrego Pottera, bo ostatni raz czytalam w zeszlym roku ;)
Jestes z Krakowa...? Piekne miasto... musze sie wybrac bo znajduje sie tam moj ulubiony obraz. Buziaki i wracaj do zdrowia!
Talk.pl :: Wróć