sayoko - komentarze


Co za ludź!Nigdy wcześniej nie spotkałam takiej żmii!Wredna,prymitywna, skretyniała Dunin!Oto fragmenty jej artykułu"Pamięci nieznanego aliena"
... dlatego też,wbrew temu,co wieszczą niektórzy,nie grozi nam wszechobecna religijna psychoza.
Taaaaa...oczywiście chodzenie do kościołów lub wspólne modlitwy to religijna psychoza,która jest bardzo zła i szkodliwa.Co innego na przykład taka gejowska psychoza,która jest wspaniała,a wszystkich,których zszokuje widok całujących się facetów,powinno się wystrzelać.

Wszystkimi większymi ulicami Polski przechodziły właśnie białe marsze, gdy z Wrocławia zadzwoniła do mnie przyjaciółka. - Czuję się jak chore zwierzę - powiedziała. - Takie, które stado odgoniło od siebie, bo coś jest z nim nie tak, i nigdy już nie przyjmie go z powrotem. Jakoś się nie załapuję. - Czyli nie maszerowałaś na biało? - Poszliśmy ze znajomymi na piwo, okazało się, że we Wrocławiu działa kilka podziemnych pubów.


Urocze,nie?


Student z Krakowa opowiedział mi z kolei, jak podczas czuwania na Błoniach ogrodzili sobie świerczkami boisko i grali w berka. Nie wiem, czy to prawda, ale naprawdę mi to opowiedział, widać i jego przygniatała nadmierna powaga chwili. Znajomi dziennikarze - obsługujący przecież to wszystko, co widzieliśmy w mediach - jęczeli: niech to się wreszcie skończy, bo już puściliśmy wszystko, co się dało, i zaczynamy się powtarzać. Koleżankę tłum chciał zlinczować, bo usiłowała przejechać na rowerze przez zastawione zniczami skrzyżowanie.


Jak to przeczytałam,miałam ochotę ją zamordować...rozumiem,że wraz ze swoimi znajomymi należy do antykleryków, nie popiera nauk Kościoła itede,ale...jednak...czy nie mogą okazać choć odrobiny szacunku człowiekowi,który umarł w wielkich cierpieniach,lecz z godnością? Nie,według niej to nie była śmierć z godnością...papież powinien jakieś 5 lat temu łyknąć jakieś tabletki,zeby nie obciążać sobą swoich współpracowników...
No a teraz parę komentarzy spod tego-tfu!-felietonu:


Pani Kingo - dziękuję za ten felieton. Tak - jestem jedym z alienów. Jest nas dużo więcej niż mogło by się wydawać. Podczas owych tygodniowych przymusowych rekolekcji - jakoś musieliśmy sobie radzić. Słuchaliśmy zagranicznych stacji radiowych i czytaliśmy zagraniczne portale internetowe, by się dowiedzieć co się dzieje na świecie. Obserwowaliśmy przeróżne marsze i słuchaliśmy w naszych mediach jak to WSZYSCY, ale to absolutnie WSZYSCY, się modlą za papieża. No ale cóż - widocznie jest społeczne zapotrzebowanie na tego typu kłamstwa i zbiorową histerię. A tych żalących się dziennikarzy wcale mi nie szkoda - sami się podporządkowali temu dyktatowi. I nawiasem mówiąc - już myślałem że przez ten czas gdzieś panią "zamknęli" jak i innych "niepokornych" by nie przeszkadzali w jednym przepięknym
narodowym święcie ;-) Na szczęście - znów możemy czytać niepokorne felietony.


gratuluje odwagi, celnego jezyka!

BRAWO KINGO!!! dodajesz nam odwagi by zyc!

No i w końcu opinia,z którą się zgodzę:
To zachowanie alienow,(zachowanie,nie wycofanie sie na ten czas do domu,w
prywatnosc),moge porownac do kogos kto jadac autem i widzac ze kondukt idacy
wiejska droga, tarasuje mu droge, naciska klakson.
Boo to nie jego kondukt,nie jego zmarly,nie on go oplakuje.
Bo mu sie spieszy,boo droga jest publiczna i nalezy do wszystkich.
Do wszystkich czyli do kogo?
Kto powinien ustapic?


Na koniec,ode mnie-Kochana pani Kingo!Mam nadzieję,że gdy umrze pani żona,sąsiedzi urządzą za ścianą głośną dyskotekę.


P.S. Ja nie jestem homofobem...ja po prostu nienawidzę ludzi,którzy zachowują się jak ona.Obojętne,jakiej orientacji.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.12.2005 :: 15:24 :: 80.51.251.206

Dziecko, Kinga Dunin nie jest lesbijką.
08.05.2005 :: 15:42 :: 80.54.200.2

ailene

Coz autorka felietonu chcac pewnie pokazac, ze jednak rozni sie od masy pokazala sie z najgorszej storny. Bo tu nie chodzi o stosunek do Kosciol, wiary czy ksiezy. Tu chodzi o stosunek do wielkiego czlowieka, idola wszystkich bezwzgledy na wiek, wykształcenie, czy religie. Ja nie podobala jej sie zaloba narodowa, mogla chociaz siedziec w domu, a nie obrnoscic sie na prowwo i lewo ze swoja ignorancja. Dla mnie jest to po prostu glupia ignorancka baba! Sayoko popieram Ci, dobry komentarz. Buziaki
Talk.pl :: Wróć