sayoko - komentarze


Oto Sayoko- dumna posiadaczka trójki ze sprawdzianu z wyrażeń algebraicznych,wielkiego dupska oraz tytułu laureata "Triady".

No więc...trójka-dno,dno i dno!I to skuwałam się na takich duperelach jak np.brak odpowiedzi słownej lub coś w tym stylu...a pani Marta(nasza wychowawczyni) powiedziała,że osiadłam na laurach ze wszystkich przedmiotów

Wielkie dupsko-no comments.

Tytuł laureata "Triady"-spox.Jakieś dwa miesiace temu wysłałam na okręgowy konkurs.Były 3 dziedziny-rysunek(chciałam wziąc udział,ale były narzucone tematy i nie mogłam rozwinąc skrzydeł),komponowanie utworów muzycznych(ekhem...)i wiersze.
Wysłałam chyba 5...
Oto jeden z nich,chyba mój najulubieńszy:


petycja do św. Jerzego:
jesteśmy wstrząśnięci Pańskim czynem
który nas głęboko rozczarował
jest Pan mordercą
Smok osierocił szóstkę dzieci
zostawił po sobie rozpaczającą wdowę
Pan nie miał prawa dokonać
egzekucji bez sądu
i niech Pan się nie wykręca
że Smok nie miał nawet pieniędzy
na adwokata
mógł go dotać z urzędu
to oburzające
na co pozwalają sobie święci

z poważaniem
Związek Walki Z Nietolerancją



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.05.2005 :: 21:42 :: talk.pl

ailene

Wiersz genialny! :D W zyciu bym na taki teat nie wpadła! Gratuluje nagrody. O kobiecych kształtach juz ci kiedys pisalam, przeczytaj kilka komentow poniżej ;) A co do matmy to ja tez nigdy orłem nie bylam. Miałam zyczliwe kolezanki i pana ktorym lubil mnie i przymykal oko na moje sciaganie. A kiedys w byl w totalnym szoku. Biedny... chyba nie spodziewal sie tego po cichej, grzecznej i poukladanej madzi... dostalam banie z matmy (z plusem ;), po czym wpadlam w szał i pogryzlam i połamałam ze zlosci dlugopis. A ze siedzialam w pierwszaj lawce to pan mial niezly ubaw :) Matma sie nie przejmuj, poprawisz sie i bedzie dobrze. Buziaki!
Talk.pl :: Wróć