sayoko - komentarze


Śmiać się czy płakać?

Właśnie zadzwoniła do mnie rozhisteryzowana Szyba(wracając z kościoła widziałam ją w towarzystwie pań A. i M. oraz Ancyk).

Szyba urywającym się głosem zreferowała,jak to wraz z Anką chciały po mnie pójść,ale zapomniały numeru bloku,a wtedy doczepiły się do nich panie A. i M. .Wtedy Szyba stwierdziła,że juz późno i musi wracać do domu,na co te zaczęły się na nią wydzierać (nie wiem,czy pojęcie "one" zawiera także Ancyk)i przystąpiły do ofensywy...na ślimaka. Na rozkaz zaprzestania działań wojennych reakcją było obrzucenie jej ślimakami,"więc rozumiesz,gunia,czemu jestem taka wściekła."

Mówiąc szczerze,nie określiłabym jej jako wściekłej,raczej jako zapłakaną,ale zachowałam tę uwagę dla siebie i spróbowałam wytłumaczyć jej,że panie M. i A. są na poziomie umysłowym przeciętnego przedszkolaka.

Tylko ślimaka szkoda...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.05.2005 :: 08:59 :: 80.54.200.2

ailene

I jeszcze dziekuje za wpis do ksiegi :*
02.05.2005 :: 19:54 :: talk.pl

ailene

Szkoda Szybki i szkoda slimaka... kolezanki rzeczywiscie na poziomi umyslowym przedszkolaka, a smialabym rzec ze jeszcze nizej... ehhh czasem sie zastanawiam skad sie biora tacy ludzie... to chyba kolejny skutek zanieczyszczenia po katastrofie w Czarnobylu... ale doscy tej zlosliwosci. Wierszyk jest bardzo ładny. I madry. Szkoda, ze ludzie tak szybko zapominaja o swoim Aniele... Moze jakby bylo inaczej swiat bylby lepszy... Pozdrowienia i pisz dalej!
Talk.pl :: Wróć