sayoko - komentarze


Hehehe...była u mnie dziś ************************ no,już.Któraś z moich koffanych koleżanek mogła być na talku i rozpoznać to imię.A przecież nie chcemy,by ktoś znalazł mojego bloga,prawda?
No więc była u mnie Szyba. Wzięłyśmy pizzę na wynos i poszłyśmy do mnie do domu.Wrąbałyśmy margherittę w tempie rekordowym,a Szyba postanowiła założyć bloga.Cóż...jej szablon jet BARDZO didlowy,do tego didlowe gify i didlowy zegarek...makabra.No cóż...niektórzy lubią różowy.

Pani M. umieściła na blogu takie oto zagadki:

1.Kto to jest? Bardzo dziurawe, ale wypukłe.
2.Kto to jest? Zawsze chce zeby dobrze bylo, ale nigdy jeszcze tak sie temu komus nie udało.
3.Koleżanke ze odbicie chłopaka obwinie, a to wcale nie tej przyjaciółki była wina.
4.W kazdej kłótni tylko ona jest pokrzywdzona, bo przeciez reszta to świnie, które robia wszystko żeby sie jej pozbyc.
5. "Faceci to świnie z przerośnietym ego" to jej słowa.
6. Mówi takie rzeczy, a potem dziwi sie, ze nie ma chłopaka.


Odpowiedź brzmi "ja,ja,ja,ja,ja,ja". Do pytania1 -mam dziurkę w brodzie i okrągly tyłek.I się nie przejmuję-lepiej mieć normalną figurę niż wyglądać jak deska do prasowania(czyli jak pani M. i pani A. ). Do pytania3- ekhhh...TO BYŁA JEJ wina. Do reszty pytań-chyba nie trzeba wyjaśniać...faktycznie,mówię,że faceci to świnie z przerośniętym ego,ale...nie zależy mi na nich,więc się nie dziwię,że nie mam chłopaka.No i...najłatwiej wszystko zwalić na mnie.
To tak żałosne,że nawet nie jest mi przykro.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.04.2005 :: 14:09 :: bnv5.neoplus.adsl.tpnet.pl

28.04.2005 :: 21:35 :: talk.pl

ailene

Hmm //fajna kolezanka// ale takimi nie nalezy sie przejmowac. Zgadzam sie z tym, ze kobece ksztalty sa ladniejsze od plaszczyzn deskowatych a co do facetow to moze nie wszyscy sa swiniami (ale jakies 90%) to nie znam faceta z nieprzoresnietym ego Pozdrawiam
Talk.pl :: Wróć